eCommerce
Návody

Zjednodušte si fakturaci s naším API

Na celém světě se všechno automatizuje – vše, co se dá digitalizujeme nebo naprogramujeme tak, aby se dané procesy zjednodušily. Totéž platí i pro podnikatelský život. Mnozí majitelé e-shopů, skladů, či jiných informačních systémů už mají svůj workflow zautomatizovaný do maximální možné míry, aby si mohli dovolit trávit méně času manuální prací, a také aby si zajistili co nejmenší míru chyb. Proto se otevřela miniFAKTURA pro vývojáře a majitele e-shopů. Pokud Vás to zaujalo, článek o tom, co může udělat API miniFAKTURY pro Váš byznys, je pro Vás to pravé.

Takže miniFAKTURA vytvořila moderní API připojení, aby byl Váš život a vaše podnikání jednodušší. Jak to vlastně funguje? Toto jsou hlavní funkce:

 

Automatické vytváření faktur, zálohových faktur, objednávek a cenových nabídek

Vytvářejte všechny Vaše dokumenty automaticky, ihned po zaregistrování úhrady – jakmile uskuteční zákazník nákup ve Vašem e-shopu, vytvoří se mu požadovaná faktura automaticky.

 

Automatické zasílání faktur jako PDF nebo jako online faktur

Ihned po zaplacení obdrží zákazníci fakturu za jejich nákup a je jen na Vás, zda jim přijde jako standardní PDF soubor nebo ve formě online faktury. Online faktura je interaktivní faktura, kterou si mohou zákazníci otevřít přímo ve svém prohlížeči, ohodnotit svůj nákup nebo Vaši firmu a dokonce uskutečnit platbu – vše aniž by museli opustit okno prohlížeče.

 

Automatické vstupy nových položek

Poté, co si nastavíte připojení, tak pokaždé, když naskladňujete nové položky, Váš stav skladu bude aktualizován.

 

Automatická tvorba nových klientů

Už se nemusíte trápit s manuálním zadáváním klientů do Vašeho seznamu. Během prvního nákupu, když se zákazník zaregistruje, jeho údaje z profilu se automaticky doplní do údajů klienta a Vaší databáze zákazníků.

 

API moduly

Abyste propojili Váš e-shop s API miniFAKTURY, vytvořili jsme pro Vás sadu modulů, které stačí pouze nainstalovat. Využít je můžete okamžitě.

Potřebujete pomoc?

Všechny zmíněné e-commerce systémy se dají propojit s miniFAKTUROU hladce a bez velké námahy. Kompletní API dokumentaci, odkazy a jiné užitečné informace ohledně API a jeho použití najdete na tomto odkazu:

Dokumentace API

V případě, že potřebujete pomoc od zkušeného programátora, aby Vám pomohl integrovat miniFAKTURU do Vašeho systému, neváhejte a kontaktujte naši technickou podporu. Velmi rádi Vám pomůžeme.

 

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit