Novinky

Zálohové faktury a dobropisy od teď on-the-go

user cover

Je to tu! S dalším updatem miniFAKTURY přichází do Vašich smartphonů a tabletů rozšíření funkcionality zameráno zejména na tvorbu zálohových faktur a dobropisů, které jste do teď mohli vytvářet jenom ve webové verzi. Shlédněte s náma novinky, které aktualizace přináší:

Rozdělení menučka a zálohové faktury

Do již dobře známeho menučka, jsme do sekce “Faktury” přidali přepínání mezi dvěma tabmy – Faktury a Zálohové faktury, všechno ostatní v této instanci ostává stejné, takže se u tvorby zálohové faktury určitě nestratíte. Tak jako v případě obyčejné faktury, stačí i u zálohové vybrat klienta, položku a kliknout na “Vystavit” – hotovo.

 

Ostrá faktura ze zálohové

Když už máte zálohovou fakturu vystavenou, můžete z ní v případě potřeby, pomocí pár kliknutí vytvořit hned i ostrou. Stačí si danou zálohovou fakturu otevřít, vybrat z ponuky nástrojů “Ostrá faktura” a aplikace Vám sama připraví všechny data pro vystavení ostré faktury. Skontrolujte všechny údaje a klikněte na “Vystavit”.

 

Dobropisy a dobropisovaní faktur

Vytvoření dobropisu v  terénu nikdy nebylo snadnejší! V panelu nástrojů kromě klasického “Odeslať”, “Tisknout”,  ”Duplikovat” a “Smazat” naleznete taky novou možnost “Dobropisovat”. Jedným klikem na tuto možnost Vám aplikace sama připraví všechny data z dané faktury pro dobropis, které opět jenom skontrolujete a následně klikněte na “Vystavit”.

 

Synchronizace

Všechny Vaše šikovně vytvořené zálohové faktury a dobropisy se – tak jako všechny ostatní data – samozřejmě synchronizují s webem, takže při nejbližším připojení na siť máte vytvořenou zálohu ze všech dokumentů, které na mobilu vystavíte a následně je můžete na webu upravovat a spracovávat.

 

Doufame, že Vám nový update ješte víc zjednoduší fakturační proces a přinese větší pohodlí a radost z podnikání. Rádi si poslechneme všechny připomínky anebo zlepšovací návrhy k novým funkcím, napište nám své názory na náš mail podpora@minifaktura.cz.

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit