cz blog miniweb cover
Novinky

Vytvořte si profesionální miniWEB a získejte nové klienty

V posledním vydání nových fukncionalit a úprav jsme Vám okrajově představili žhavou novinku v podobě celkem nové služby miniWEB. V tomhle článku se budeme věnovat výhradně tomu, co vlastně miniWEB je, co a jako s ním můžete dělat a co všechno může miniWEB udělat pro Vás a Vaše podnikání.

To, že naši vývojáři neustále aktivně pracují na přidávání nových funkcionalit a vylepšování těch existujících je známa skutečnost. Vzhledem k tomu, že jsme podle našich průzkumů dospěli k poznání, že víc jak 90% našich uživatelů nemá svou webovou přítomnost zajištěnou vlastní stránkou, tak jsme se rozhodli vytvořit něco nové, co by tento problém řešilo. A tak došlo ke zrodu miniWEBU.
 

Na co slouži miniWEB:

miniWEB slouži především jako prezentace Vašeho podnikání, kterou můžete přispůsobit Vašim potřebám a činnostem. Na základě hodnocení a feedbacku od Vašich klientů, které se na miniWEBU zobrazují, máte skvělý způsob, jak ukazat kvalitu Vašich produktů anebo služeb, a tak získat nové klienty nebo zákazníky.

miniWEB je doplňková služba k našemu fakturačnému nástroji miniFAKTURA, a jako takový ho najdete v samostatní sekci hlavního menu webové verze, přímo v aplikaci. Na tento nový nastroj se nevstahují žádné poplatky a obsahuje ho také zkušební konto, t. j. na vytvoření vlastné webové stránky není potřebné zakoupit ani jeden balíček předplatného.
cz blog miniweb erik hudak

Jak jednoduše vytvoříte svůj vlastní miniWEB:

Při nastavování jednotlivých sekcí nic nebrání plnému projevu Vaši kreativity. Každou z nasledujících sekcí můžte poměnovat dle vlastního uvážení, a z finální podoby stránky v případě potřeby schovat nebo zviditelnit:

Titulní fotka a profilová fotka/logo

Tuto sekci uvidí návštevníci Vaši stránky jak první proto je potřebné vybrat vhodnou titulní a také profilovou fotku, abyste je okamžitě zaujali. V případě uložení obrázku ve formátě PNG s průsvitným pozadím, poslouží profilová fotka jako logo.

Hodnocení od klientů

Tu najdete počet hodnocení a celkové hodnocení ze strany klientůod 1 do 5 hvězdiček. Tito hodnocení, spolu s klientským feedbackem pocházejí s online faktur, které Vaši klienti od Vás obdrží.

Krátky popis

Stručný popis Vás anebo Vaši firmy.

Portfólio

Do této sekce můžete přidat libovolný počet produktů nebo služeb, které nabízíte, ale také projekty, anebo předešlé zkúšenosti v různých oblastech. Jednotlivé části portfólia mohou obsahovat obrázek a/anebo text a/anebo klikatelný link.

Schopnosti a zručnosti

Přehled Vašich schopností, zručností, know-how, jazyků a všeho, co by Vás mohlo v očích potenciálních klientů nebo zákazníků vyzvednout.

Klientský feedback

Pochvalte se pozitivní odezvou od Vašich klientů. Všechno, co Vám zanechají v hodnocení online faktur, se zobrazí v této sekci.

Kontaktní údaje

Spodní sekce Vaši stránky slouži na zanechání všech Vašich kontaktních údajů jako adresa sídla, telefonní číšlo a email, ale také odkazy na relevantní sociální síte.

 

K Vaši nové webstránce, tak jako ku každé jiné, patří URL. Všechny miniWEBY běží na našich serverech, takže základ adresy tvoří minifaktura.cz/nazevwebu, a je jen na Vás co si za lomítko dosadíte. Druhou možností je přesměrování na Vaši vlastnou doménu. V případě, že nějakou máte k dispozici, můžete si vzhled adresy určit libovolně.
 

Podívejte se jak vypadají první miniWEBY:

miniWEB se mezi uživately okamžite uchytil a díky jednoduchému procesu vytvoření, si už mnohí stihli vytvořit svůj vlastní. Ukázky realních miniWEBŮ našich uživatelů najdete tady:

http://www.minifaktura.cz/miniwebcz

http://www.minifaktura.cz/miniwebczsuperbike

 

Teď když už víte co je miniWEB a jak jednoduché je ho vytvořit a přispůsobit Vašim potřebám, zůstáva jediné: popřát Vám mnoho úspěchů a štěstí při vytvoření si toho vlastního.

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ MINIWEB TADY

 

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit