Návody

Šikovní účetní využívají miniFAKTURU

inv-new2

Pro všechny, kteří potřebují moderní, jednoduchý spůsob přenosu faktur od svých klientů do účetních programů má miniFAKTURA další šikovné řešení v podobě Účetního konta. Ručné nahazování faktur od Vašich klientů do počítače může být zdlouhavé, nepraktické a hlavne má vysoke riziko chybovosti. S miniFAKTUROU máte všechny doklady od klientů přehledně na jednom míste a to hned po ich vystavění. Ušetřete čas a starosti sobě i svím klientům a získejte nové s pomocí Účetního konta.

Krok 1.

Na stránce registrace si zvolte typ konta “Účetní” a zadejte požadované údaje(jméno, email, heslo). Pro vytvoření účetního konta není třeba mít zaregistrováno i firemní konto.

Krok 2

Po úspešné registraci a vstupu do konta najdete v pravém horním rohu své účetní miniID, toto číslo budete potřebovat pro propojení s firemními kontami Vašich klientů.

Krok 3

V sekci Nastavení si vyplňte všechny základní údaje a – co je nejdůležitejší – zvolte si účetní softvér(momentálně podporujeme účetní softvéry Pohoda, Money S3 a Omega). Po zadáni všech údajů nezapomente Vaše nastavení uložit kliknutím na Uložit změny.

Hotovo! Vaše účetní konto je připravené k používání, teď ho už jen stačí propojit s firemním kontem klienta, bližší informace k tomuto propojení najdete tady.

 

Po propojení obou kont, uvidíte v kontu účetního všechny faktury a náklady, které klient vystavil v sekci Vystavené faktury a Přijaté doklady. Tito můžete po rozkliknutí odsouhlasit kliknutím na Odsouhlasit a zařadit na export do účtevníctví, čím ich zařadíte do soúboru, který sa dá jednoduše vyexportovat.

Jakmile sou faktury odsouhlasené, můžete si ich vyexportovat v sekci Export do učetníctvi.

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit