EYKE76L9ML
Novinky

NOVÉ FUNKCE A ÚPRAVY – ZIMA 2015

Podle pranostiky měl dávno přijít Martin na bílém koni, ale ještě stále si můžeme tak trochu vychutnávat plody globálního oteplování. Hezký čas a dlouhé zimné večery nás v miniFAKTUŘE motivují vytvářet nové věci, být kreativní a pracovat na dalších funkcionalitách. Dnes Vás potěšíme následujícími zlepšeními:

 

Podporujeme zahraniční klienty
Pokud jste měli zákazníka v zahraničí, mohli jste dosud používat pouze stejné políčka pro údaje jako pro české klienty. Odteď můžete při zahraničním klientovi zadat přesně ty údaje, které jsou potřebné pro tu-kterou zemi. Například při německém klientovi se místo IČ a VAT ID zobrazí St.-Nr. a USt-IdNr. U klienta ve Spojených státech amerických se zas jako identifikátor objeví Tax Reg. No. a zároveň můžete i vybrat jeden ze států, ve kterém klient sídlí. Abychom nenechali nic náhodě, můžete popisky IČO, DIČ a IČ DPH libovolně měnit, aby přesně odpovídaly klientovi dané země.

 

Přidejte dodací adresu
Ne vždy jsou fakturační a dodací adresa totožné, proto jsme vytvořili možnost přidat ji k Vašemu zákazníkovi. Vaše objednávky a faktury tím získají na přesnosti a větší využitelnosti, hlavně pokud provozujete zásilkový obchod nebo e-shop.

 

Přidejte si klienty z telefonu
Spolehlivě a bleskurychle si odteď vytvoříte nového klienta. Asi každý má v telefonu či tabletu seznam se svými zákazníky s čísly, e-mailem, případně i s firemní adresou. Odteď nemusíte zadávat klienty do miniFAKTURY ručně, můžete je importovat do mobilní aplikace. Jednoduše, rychle a přesně.

 

Vložení klienta ze seznamu a Dodací adresa pro androidovou verzi miniFAKTURY

Vložení klienta ze seznamu a Dodací adresa v androidové verzi

 

Export do formátu MDB
MS Access používá na správu databází formát MDB a mnozí z vás, hlavně účetní, zas používají program Access. Odteď můžete exportovat faktury i v tomto formátu, abyste tak mohli snadněji zpracovávat své údaje v relačních databázích.

 

Mobilní aplikace a PayPal
O možnosti úhrady skrze PayPal jste se mohli dočíst již v minulém blogu. Dnes jsme tuto funkci přidali i do mobilních aplikací, a tak ještě více zkomfortnili a usnadnili proplácení faktur, což vždy potěší.

 

Editovatelné názvy polí
V některých případech, zejména při fakturaci do zahraničí, je třeba změnit popisky pro IČO, DIČ a IČ DPH tak, aby odpovídaly legislativě dané země a stejně je to i při kódu banky (routing number) v bankovním spojení. Tyto názvy polí jsme Vám proto zpřístupnili a můžete je libovolně změnit pomocí ikony tužky, která se nachází vedle příslušného popisku. Tuto funkci lze nastavit jak pro svou, tak i pro zákazníkovu firmu.

 

CZ

Jak změnit popisky v iOS verzi

 

Větší přehlednost díky lokalizaci
Různé země mají rozličný způsob zobrazení data a číslování. Někde píší měsíc jako první a až poté den, někde oddělují tisíce čárkou dolů, někde čárkou nahoře. Kvůli lepšímu okamžitému přehledu si můžete toto nastavení změnit podle svých preferencí. Malá změna pro Váš větší komfort.

Snažíme se, aby Vaše práce nebyla o složité administraci, ale příjemném podnikání. Fakturujte s námi šikovně i nadále.
Online faktury zdarma

Ještě nepoužívate miniFAKTURU? Zaregistrujte se a fakturujte s námi chytře!

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit