kiss
Novinky

NOVÉ FUNKCE A ÚPRAVY – ZÁŘÍ

Léto se pomalu, ale jistě končí, přechodná období už téměř ani neexistují a i přes občasně vykukující slunce začíná být venku chladno. Tak co se neohřát pomyšlením na všechno nové, co si pro Vás naši vývojáři ve své dílně na uvítaní podzimu připravili? Podívejme se blíž na všechny novinky a úpravy.

Nové předplatné – miniFAKTURA odteď také zdarma
Na velkou poptávku ze strany uživatelů jsme změnili celý platební model a vydali nové balíčky s funkcionalitami rozdělenými podle potřeb uživatelů. Novinkou je také možnost automatického obnovování předplatného, ​​aby si uživatelé, kteří o to stojí, nemuseli každý měsíc kupovat nové.

Díky novému FREE balíčku, který obdrží každý, kdo se zaregistruje, můžete ročně vystavit až 16 faktur zcela bezplatně. K tomu máte také přístup k funkci miniWEB na prezentaci Vašeho podnikání a pro náročnější jsou připraveny nové placené balíčky přizpůsobené požadavkům, které jsme od Vás obdrželi.

Chybí Vám v balíčku pro daný měsíc jedna či dvě faktury navíc? Určitě Vás potěší možnost odemknutí až čtyř faktur navíc pomocí sdílení miniFAKTURY na Facebooku či Twitteru.

 

Optimalizace pro iPhone 6 a 6+
Několika z Vás se aplikace na větších displejích iPhonu 6 a 6+ nějak nezdála, což byla zcela pochopitelná reakce, protože miniFAKTURA vypadala jako pod lupou. Toto jsme optimalizací pro dané zařízení vyřešili.

 

PayPal – Nový způsob úhrady Vašich faktur
Online faktury, které mohou Vaši klienti otevřít přímo v prohlížeči, se už zaběhli a setkali s příznivým ohlasem, proto se jim naši vývojáři více věnovali a přidali možnost úhrady PayPalem. To znamená, že jakmile Váš klient nebo zákazník obdrží Vaši fakturu, může ji rovnou zaplatit pomocí služby PayPal.

 

Doplnění funkcí do mobilních aplikací
Mobilní appky se neobešli bez doplnění následujících funkcí, které již máme nějaký čas ve webové aplikaci:

- Cenové Nabídky (iOS verze)
- Nastavení barvy faktury (iOS verze)
- Skener dokladů (dosud pouze v iOS verzi, od poslední aktualizace i v Android verzi)

 

Registrace produktů
Protože registrace produktů je cool a trendy a všichni to tak dělají, rozhodli jsme se tuto funkci nepokrytě převzít a přidat také. Odteď se ve webové i mobilní aplikaci můžete registrovat a samozřejmě i následně přihlašovat Vašim Facebook účtem pro ještě vyšší komfort.

 


S příchodem chladnějších dní se naši vývojáři chystají zachumlat do svých pelíšků a bez přestávky programovat, aby je jejich počítače, jedoucí plnou párou, dostatečně vyhřály. Z tohoto důvodu se rozhodně máte na co těšit, mimo jiné na již předlouho žádané API propojení.

 

Online faktury zdarma

Ještě nepoužívate miniFAKTURU? Zaregistrujte se a fakturujte s námi v roce 2015 chytře!

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit