kiss
Novinky

Nové funkce a úpravy – jaro 2016

Jaro je už za dveřmi a naši vývojáři strávili dlouhé zimní noci a tvrdou prací na vylepšeních a odstraňování chyb z Vaší oblíbené fakturační aplikace. Dnešní zprávy z miniFAKTURY jsou nabité novinkami a aktuálními informacemi – jak mobilní, tak i webová verze miniFAKTURY byly vyšperkovány několika vylepšeními, malými i velkými. Přečtěte si, co všechno Vám miniFAKTURA aktuálně nabízí nové.

Moduly pre e-shopy

Tentokrát, pokud dovolíte, si nenecháme to nejlepší nakonec, ale půjdeme rovnou k věci. Po delším čase, a nebylo to jednou, co měli naši uživatelé zájem o tuto funkcionalitu, odhalila miniFAKTURA své API. Nyní můžete automaticky vytvářet profesionální faktury, spravovat je nebo rozesílat objednávky. Všechny objednávky se mohou automaticky přenést do miniFAKTURY, kde se dají snadno upravovat a měnit jejich statusy. Také se dají přeposlat přímo na Vašeho účetního.

Momentálně podporujeme OpenCart 1.5, OpenCart 2.0 a Prestashop, ale brzy přibude podpora pro Shopify, Magento, WooCommerce a, jak doufáme, i další. Odkazy pro stažení modulů jsou na naší stránce, kde najdete i více informací. Všechny moduly jsou volně ke stažení a nevyžadují se žádné poplatky.

rychlý odkaz: https://www.minifaktura.cz/faktury-eshop.php

 

Webová verze

Duplikace nákladů

Do sekce Náklady jsme přidali funkci duplikovat, která funguje stejně, jako ji znáte ze sekce Faktury. Pomocí duplikace můžete jednoduše vytvářet nové kopie a ty následně upravovat podle potřeby. Zpráva Vašich nákladů je tak lehčí a jednodušší.

Vylepšené vyhledávání

Dále jsme přidali do sekce Klienti a Položky funkci vyhledávání, což je dobrá zpráva pro všechny s objemnými seznamy. Stačí zadat část hledaného výrazu a miniFAKTURA najde všechny položky, které zadaný výraz obsahují.

 

Mobilní verze iOS

Přiajté objednávky

Ani tentokrát jsme nevynechali mobilní iOS aplikaci a přinášíme několik zajímavých vylepšení. Odteď můžete ve Vašem mobilu či tabletu vytvářet a spravovat i přijaté faktury.

Změna jazyka

Navíc jsme přidali funkci změny jazyka a měny přímo při vytváření faktur. Jazyk a menu můžete vždy změnit při úpravě faktury v Detailech.

Vylepšené filtry

Filtry statistik jsme oprášili také, přidali jsme více možností (Minulý rok, Letos, Tento měsíc, Dnes a Včera) a problém, když se statistika nezobrazovala správně kvůli více připojeným zařízením, jsme úspěšně odstranili.

Automatické inappy

Jako speciální odměnu pro naše iOS uživatele jsme přepracovali sekci Předplatné tak, že je možné automaticky prodloužit měsíční nebo roční předplatné přes AppStore (samozřejmě, že to můžete leckdy stopnout).

Rozšířená adresa

Jako poslední bych rád zmínil, že naši vývojáři vytvořili v Nastavení políčko „Ulice 2″ pro klienty i dodavatele (Vy nebo Vaše společnost). Sem můžete zadat doplňkové informace k adrese, odpovědnou či kontaktní osobu, případně můžete doplnit více informací – napr. číslo patra nebo číslo dveří.

V následujících týdnech budeme pracovat na tom, abychom Vám co nejrychleji přinesly další várku novinek a aktualizací. Mezitím se těšíme na Vaše postřehy a přání, které můžete zanechat v komentářích nebo poslat emailem.

 

 

 

Online faktury zdarma

Ještě nepoužívate miniFAKTURU? Zaregistrujte se a fakturujte s námi v roce 2016 chytře!

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit