Novinky

Nové funkce a úpravy – Březen

user cover

Další měsíc za námi – další měsíc plný novinek z dílny našich vývojářů. Tentokrát jsme se zaměřili zejména na exportování dokladů plus několik perliček. Pojďme se kouknout, co můžete nájít v poslední aktualizaci mobilní a taky webové verze.

 

Editování firemních údajů přímo na dokumentech

Funkce, kterou žádalo snad nejvyšší procento užívatelů, hlavně z praktických důvodů a – buďme úpřimní – z důvodu nepozornosti. Odteď můžete své firemní i bankové údaje upravovat i na dokladech, které byli již vystaveny. Všechny ostatní doklady zůstanou takovou změnou nedotčeny, takže se zachová jejich platnost a vy si již nemusíte minout další fakturu, když pozdě zjistíte, že máte v čísle účtu nebo v IČ chybu ;)

blog novinky marec1cz

Export dokumentů

Právě včas před podáním daňového přiznání Vám přinášime možnost exportovat všechny Vaše dokumenty přímo ze seznamu ve Vašem kontě a to ve formátech .csv, .xls a samozřejmě PDF. Stačí zvolit formát a aplikace Vám exportuje všechny doklady, které momentálně vidíte v seznamu dle vybraných filtrů.

blog novinky marec2cz

Export nákladů

Na náklady jsme samozřejmě nezapomněli – tito můžete už taky exportovat, stejným spůsobem jako ostatní doklady. Mnozí uvítají i možnost vyexportovat jenom přílohy, nahrané k jednotlivým dokladům.

blog novinky marec3cz

Skener nákladů

Dlouho slibovaný skener nákladů je konečně tady(zatím jenom v iOS verzi, ale Android to rychle doběhne). Mobilní aplikací si teď můžete odfotit své bločky nebo přijaté faktury, zadat základní informace(název, sumu, datum a kategorií nákladů) a zaslat skrz synchronizaci do webové verze, kde je najdete mezi ostatními náklady. V další aktualizaci chystáme samostatný přehled nákladů i pro mobilní verzi, na ten si třeba však ještě počkat.

blog novinky marec6cz

Barevné faktury

Snažíme se vnést do fakturace trochu života a proto jsme do nastavení fakturace přidali možnost si změnit barevné provedení faktury ze základné modré na jakoukoliv barvu, hodíci se k Vašemu logu, případne k náladě.

blog novinky marec4cz

Mezi nejbližšími novými funkcemi a úpravami chystáme kromě jiného kompletní překopání účetníckého konta a jeho propojení s firemním a nový způsob posílaní faktur, který přinese značné výhody pro Vás i pro Vaše klienty, takže je rozhodně na co se tešit.

 

 

Online faktury zdarma

Ještě nepoužívate miniFAKTURU? Zaregistrujte se a fakturujte s námi v roce 2015 šikovně!

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit