januar_cz
Novinky

miniNOVINKY – Leden

#Nové prostory

miniFAKTURA se v lednu přestěhovala do nových prostorů, které konečně disponují vybavením jako zasedačka, vlastní kuchyňka (s kávovarem ;) ) a dokonce i místností určenou na oddych, kterou zatím asi velmi využívat nebudeme :)


foto z prvního dne v nových prostorech:

#Tech

iPad verze miniFAKTURY – už jen pár dní nás dělí od spuštění nové vymakané iPad verze miniFAKTURY s novým flat designem. Nová iPhone verze měla mezi vámi výborné ohlasy, proto pevně věříme, že si Vás získáme i verzí přizpůsobenou pro iPad rozhraní. Více se dozvíte v samostatném článku na blogu.

Konektor pro OMEGU – miniFAKTURA začala podporovat propojení s, už v pořadí třetím účtovním systémem a to OMEGOU od firmy KROS. Jelikož víme, že propojení mezi Vámi  a Vašim účetním je neocenitelné, budeme i nadále přidávat konektory k dalším účetním programům.

#Fail

Na německém trhu jsme asi po roku přišli s novým updatem, který přinesl najednou množství změn a nových funkcionalit. I navzdory pořádné přípravě, se nám stoprocentně nezdařil přechod všech starých uživatelů na novou verzi a schytali jsme pár „pěkných“ oslovení a následně jsme museli ručně opravit každý jeden případ.

Ponaučení? Už při minimum viable produkte myslete dopředu a ošetřete si appku tak, aby tam nevládla anarchie. Velké změny a nové funkce si rozdělte do vícero updatů, čím snížíte riziko, že se Vám něco pokazí.

 

#Success

Na všech trzích nám denně přibývají noví aktivní miniFAKTURANTI, co nás nesmírně těší.

Sledujeme jak se postupně mění trend a myšlení dnešních podnikatelů. Ještě včera bylo fakturování pomocí mobilů a tabletů „nice to have“, dnes se z toho stává pomalu nutný požadavek na fakturační nástroj.

#Support

Naše live podpora sbírá nadále nové odznaky za svoje výkony. Neváhejte a zkuste se jich zeptat na cokoliv a nezapomeňte je následně ohodnotit.

#New challenge

S novým rokem začíná pro miniFAKTURU nová výzva, a to jak vytvořit jeden z nejlepších a nejpokročilejších nástrojů určených na fakturaci. Naším cílem je přinést nový rozměr do Vašich businnes životů, který Vám pomůže plnit Vaše sny a plány.

 

#Prosba

Na to, aby sme vybudovali super produkt potřebujeme pomoc každého z Vás. Zkuste se s námi podělit o Vaše požadavky, nápady, pocity a samozřejmě nezapomeňte na kritiku, protože jen to nás posune dál. Díky!

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit