Novinky

miniFAKTURA na byznys zdi slávy!

cover wall of bussines

Jestli Jste ješte nezahlasovali a miniFAKTURU jako za nejlepší byznys aplikaci, teď je nejvyšší čas! Hlasování trvá do 30.6.2014, můžete hlasovat prostředníctvím Vašeho emailu, Facebooku, Google+, Twitteru alebo LinkdInu. minFAKTURA je momentálně na 8. míste a věříme, že s Vaši podporou se můžeme vyšplhat až na samotný vrchol!

Kromě toho, že svojim hlasem prispějete k šanci pro miniFAKTURU  stát se hrdinem reklamní kampaně Telekomu,  všichni hlasující, kteří se stanou podporovatelem některé aplikace, můžou pro vlastní společnost vyhrát reklamní kampaň v hodnotě 10 000 €!

Stačí navštívit hlasovací stránku naši aplikace a v pravé dolní části vybrat spůsob hlasování. Pro zahlasování jedním z Vašich sociálních profilů je nutné se jenom přihlásit, po kliknutí na zahlasování emailem, je potřeba ješte potvrdit Váš hlas v správě, která Vám přijde na Váš email.

hlasovanie main page final

Každý hlas nás posouva o krok vpřed a v případě výhry by to byl vskutku VELIKÝ krok, takže hlasovat, hlasovat, hlasovat – všichni předse víme, že každý hlas se počítá ;)

 

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit