Návody

Jak vytvořit šikovnou fakturu(Web)

inv-new2

Ve webové verzi miniFAKTURY můžete pomocí pár kliknutí vytvořit fakturu, kterou je možné ihned zaslat klientovi v PDF-formátě anebo ji vytisknout. Jakmile klient danou fakturu uhradí, môžte túto faktúru zaznačiť jako uhrazenou. V následujícím manuálu se koukneme na tenhle proces v nekolika jednoduchých krocích:

 

Krok 1. Nová faktura –  Po přihlášení do Vašeho konta vejděte v hlavním menu do sekce “Faktury” a v pravém horním rohu kliknete na tlačítko “Nová Faktura”.

Krok 2. Přidání klienta – Klienta si vyberete ze seznamu Vámi předdefinovaných klientů, případně si vytvoříte nového – kliknutím na tlačítko “+”.

Krok 3. Detaily faktury – V nové faktuře se Vám automaticky předvyplní detaily, které jste zadávali v Nastaveních, můžete je ovšem jednoduše upravit, případně doplnit kliknutím na link “více možností”, který zobrazí tito doplňkové údaje.

Krok 4. Přidaní položek – Položky faktury si vyberete ze seznamu Vami předdefinovaných položek, případne si vytvoříte novou(tzv. “jednorázovou” položku, která sa po vystavení faktury neukládá) kliknutím na tlačítko “+”.

 

 

Krok 5. Vystavení faktury – Jsou-li všechny potřebné údaje vyplněné, klikněte na tlačítko “Vystavit fakturu”, budete přesměrovaný na hotovou fakturu, kde s ní můžete dál pracovat.

 

 

Krok 6. Panel nástrojů – V pravém horním rohu najdete panel nástrojů pro úpravu, tisk, odoslání, dobropisování dané faktury a její smazání.

Krok 7. Úhrada faktury – Po úhradě faktury klientem, stačí kliknout na tlačítko  “Přidat platbu”, zadat datum a výši úhrady(v případe částečné úhrady, bude faktura zobrazována jako “částečně uhrazená”) a úhradu potvrdit.

Ještě jste si neskusili vytvořit šikovnou fakturu použitím pár jednoduchých kroků? Vytvořte si 5 faktur zdarma na: https://moje.minifaktura.cz/sign/in

Pro víc informací o miniFAKTUŘE navštivte www.minifaktura.cz

Jiné články:

http://miniblog.minifaktura.cz/vystaveni-prvni-faktury-iphoneandroid/

http://miniblog.minifaktura.cz/sikovni-ucetni-vyuzivaji-minifakturu/

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit