minifaktúra dotazník
Novinky

VÝHRA A VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKU


Je čas, kdy se začínají přezouvat boty a pneumatiky za zimní. To znamená, že podzim je již v plném proudu a zároveň nejvyšší čas vyhodnotit náš letní dotazník a rozdat Vám zasloužené ceny. Dva miniFAKTURANTI měli možnost získat roční předplatné balíčku STANDARD a ten největší šťastlivec smartphone SAMSUNG GALAXY ALPHA.


Vyhodnocení

Nejprve Vám všem chceme poděkovat za vyplnění dotazníku, který nám poskytl skutečně perfektní zpětnou vazbu. miniFAKTURA může být lepší jen díky Vaší odezvě, která nás navede správným směrem. Mnoho z Vás si přeje, aby dokázala miniFAKTÚRA párovat úhrady z online bankingu. Zjistili jsme, že nejvíce se Vám na nás líbí jednoduchost, přehlednost a rychlost – a to ve stejném pořadí jako v Čechách, tak i na Slovensku. Negativních hodnocení bylo sice méně, ale o to víc si je bereme k srdci. Musíme zlepšit hlavně stabilitu mobilních aplikací a vychytat chyby.

Co se Vám nejvíce líbí na miniFAKTUŘE

Co se Vám miniFAKTUŘE líbi nejvíc


Výherci


Důležitého úkolu vylosovat tři výherce se chopil sám zakladatel miniFAKTURY Erik Hudák. Aby bylo losování co nejobjektivnější, použili jsme webový nástroj Random.org, který generuje náhodná čísla pomocí sledování atmosferického šumu. Erik stisknul příslušné klávesy, paní náhoda zašuměla a tak se pánové Viktor Magic a Kyril Kravets mohou pochlubit ročním předplatným balíčku STANDARD. Telefon Samsung GALAXY ALPHA také nezůstal dlouho bez majitele, stal se jím pan Robert Ondruš s firmou Rotex z Bukové, se kterým Vám příště přineseme krátký rozhovor. Všem výhercům gratulujeme a ostatním účastníkům, kterých čítalo přes šest set, srdečně děkujeme!


Hlavní výhra - smartphone SAMSUNG GALAXY ALPHA

Hlavní výhra – smartphone SAMSUNG GALAXY ALPHAPrávě v tomto okamžiku pracujeme na tom, aby byla pro Vás miniFAKTURA lepší a užitečnější nástroj. Už nyní se můžete těšit na novinky, které však nebudeme v tomto okamžiku prozrazovat a necháváme si je na jiný článek. A v neposlední řadě, příště to budete možná Vy, kdo vyhraje jednu z cen. Zůstaňte na nás naladěni a fakturuje chytře i nadále.

Online faktury zdarma

Ještě nepoužívate miniFAKTURU? Zaregistrujte se a fakturujte s námi!

 

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit