Návody, Produktivita

Majitel účtu a zaměstnanec – nastavte si přístup podle potřeby

user cover

miniFAKTURA ponouka mnoho šikovních nástrojů pro ulehčení Vašeho workflow. Jestli patříte k těm, kteří používají miniFAKTURU ve firmě s více osobami, které potřebujou přístup k fakturaci, můžete jim ve webové verzi vytvořit kontá a tito přístupy nastavit.

Majitel a Zaměstnanec

Ve Vašem kontu na webu si můžete vytvořit dva typy užívatelských účtů a to „Majitel“ a „Zaměstnanec“. Každý s účtů má jinou úroveň přístupu:

Majitel

- tento typ účtu je vlastně předvolený při Vaši registraci, takže ten kto účet vytvořil je automaticky Majitel.

- jako Majiteľ máte přístup do všech Vašich dokladů a nastavení, můžete taky vytvořit přístup dalšímu užívateli a nastavit jeho typ, případně ho odstranit.

Zaměstnanec

- Zaměstnanec/ci můžou vytvářet faktury a taky s nimi pracovat, ale majou přístup jenom ke fakturam, které sami vytvořili.

- pokročilé nastavení fakturace jsou jim není přístupné a taky nemůžou vytvořit anebo odstranit přístup jiné osobě.

Jak nastavit přístup další osobě

Nastavení přístupu dalším osobám je přímočaré a jednoduché. Stačí v sekci Nastavení-Uživatelé kliknout na “Přidat uživatele”.

 

Následně vyplníte údaje dané osoby, její přihlasovací email a heslo, případně přiradíte podpis. Nezapomeňte kliknout na “Uložit” až bude všechno hotové.

 

Podle potřeby a výše balíčku, můžete míť takovýchle přístupů až neomezený počet a zároveň si jako Majitel zachovat dokonalý přehled nad všemi kontami.

Tak jako všechny hlavní funkce miniFAKTURY, chtěli by sme i tuto časem rozšířit a vylepšit. Všechny připomínky, názory a návrhy k funkci Uživatelé nám napište na náš mail podpora@minifaktura.cz anebo do komentářů.

 

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit