Startup Stock Photos
Technológie

5 investic do technologie, které by měl každý byznys zvážit

Jestli máte v letošním budgetu místo navíc, jedna z prvních věcí, kterou by jste měli zvážit, je aktualizace a přidání nových technologií, zařízení a softvéru. Mnoho firem a podnikatelů dává stále více prostoru modernizaci a automatizaci, ne jenom kvůli výhodám po finanční stránce, ale hlavně kvůli zjednodušení procesů.

 

1. Software pro automatizaci marketingu

Ještě pořád řešíte některé aspekty Vašeho online marketingu ručně? Přicházíte tak o velikou příležitost jak ušetřit čas i peníze – nemluvě o nárůstu flexibility a přesnosti. Mezi specifické výhody automatizace marketingu patří management email marketingových kampaní, analytické nástroje webstránek a budgetové nástroje, kalkulace ROI a další. I když dokážete hravě na tyto nástroje utratit tisíce korun měsíčně, existují také základní verze, které vyjdou jen na pár stovek.

 

2. Responsivní web design

Google oznámil, že od 21. dubna tohoto roku, bude pro výsledky vyhledávání na mobilních zařízeních hrát velikou roli úprava daných stránek pro mobilní zobrazování. Nepochybně existují drobné úpravy, které Vás těmto požadavkům přiblíží, ale omnoho víc by se vyplatilo investovat přímo do responsivního web designu.

 

3. Dvojité monitory

Jestli jste nikdy neviděli výhody dvou monitorů na Vašem stole, nevíte o co přicházíte. Nejenže Vám dva monitory poskytují víc “místa” pro práci, ale umožňují Vám mít otevřených několik aplikací najednou bez toho, abyste je museli neustále zavírat nebo minimalizovat. Například s dvěma 27 palcovými monitory můžete pracovat simultánně s emailovým klientem, internetovým prohlížečem, tabulkou v Excelu a s dokumentem ve Wordu.

 

4. Polohovací stoly na stání

Celodenní vysedávání za počítačem způsobuje vážné následky pro Váš krk, záda i ramena. Další příspěvek pro office, který by mohl změnit Váš život, je polohovací stůl na stání. Vetšina modelů se aplikuje na Váš existující stůl a může být zvýšena pro práci ve stoje a pak zpátky snížena jetliže si chcete opět sednout. Kromě zlepšení celkového zdraví Vám toto řešení dokáže také pomoci udržet produktivitu po delší dobu.

 

5. Pro  tip – moderní fakturační nástroje

Papírové faktury patří do minulosti! Nejen po praktické stránce, ale také z pohledu udržování životního prostředí. Nástroje jako miniFAKTURA nabízejí jednoduché řešení pro vystavování faktur i jiných dokumentů, napojení na účetního a hlavně aplikace pro Vaše smartphony a tablety, díky kterým můžete vystavovat faktury také “v terénu”, bez přístupu na internet.

Zatímco některé technologie nabízejí širokou škálu funkcí a možností, ne všechny budou pro Vás užitečné. Buďte realističtí co se týče Vašich potřeb a hledejte řešení, které bude pracovat pro Vás a ne proti Vám.

Ve většině případů Vám tyto investice pomůžou zefektivnit procesy, zvýšit produktivitu a ochránit Vaše aktiva.

 

zdroj: entrepreneur

 

 

Online faktury zdarma

Ještě nepoužívate miniFAKTURU? Zaregistrujte se a fakturujte s námi v roce 2015 šikovně!

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit