small_business_app
Produktivita

5 aplikací, které by měl používat každý moderní podnikatel

Dnes bychom vám chtěli představit několik aplikací, které by se, podle našeho skromného názoru, měli nacházet v mobilu každého současného podnikatele. Přinejmenším by je měly používat ti z vás, kteří dělají byznys v digitálním světě nebo mají alespoň vlastní webovou stránku.

Existují stovky různých aplikací a řešení pro každodenní problémy. V AppStore a PlayStore jich najdete nespočet, ale trend, mít na každou službu zvláštní aplikaci, se pomalu vytrácí. Vývojáři soustřeďují svá úsilí na kompletní sady funkcí a jejich sdružování do jednoduchého a uživatelsky příjemného prostředí. Zde jsou naši favorité:


Mindmeister

Vizualizace vašich myšlenek je ten nejúčinnější způsob jak je komunikovat a zprostředkovat ostatním. Se zabudovanou funkcí prezentace vytvoříte ze svých myšlenkových pochodů nádhernou a dynamickou prezentaci v průběhu sekund. Po dokončení všech úprav můžete vyexportovat vaši prezentaci jako obrázky, vložit celou prezentaci na své webové stránky nebo dokonce streamovat živě ostatním účastníkům.
mindmeister

Stáhněte si Mindmesiter do mobilního zařízení

HootSuite

Vaše přítomnost na sociálních sítích je téměř naprostou nezbytností, a to především kvůli efektivní komunikaci s klienty a zákazníky. Všechny vaše účty – Twitter, Facebook, Instagram, Linkedin a jiné – můžete ovládat přes jedinou aplikaci HootSuite. Aplikace je zdarma pro max. 3 účty na sociálních sítích, které takto můžete mít zcela pod kontrolou. Automatické zveřejňování obrázků, statistiky a konverze – to vše můžete mít díky HootSuite doslova v hrsti.
hootsuite

Stáhněte si HootSuite pro mobilní zařízení:

miniFAKTURA

„Pro všechny, kteří potřebují přístup ke svému podnikání i mimo kancelář. Plnohodnotné řízení agendy přímo v kapse.“ To je motto miniFAKTURY, aplikace, která umožňuje vytvářet, tisknout a posílat faktury v terénu mimo kanceláře. Navíc s ní můžete vytvořit nabídky, dobropisy a zálohové faktury, sledovat své náklady, skenovat účtenky a zobrazit různé statistiky. Tato aplikace je nezbytná pro ty, kteří spravují své podnikání hlavně mimo kancelář nebo pro ty, kteří zkrátka potřebují mít neustálý přehled o firmě nejen na cestách.

miinfaktura

Stáhněte si miniFAKTURU pro mobilní zařízení:

Toggle Timer

Téměř každá činnost se dá zaznamenat a ve většině případů je čas jedna z věcí, kterou potřebujete nebo byste měli, sledovat. Toggle je populární aplikace na sledování času vašich aktivit. Nabízí jednoduché řízení pracovní doby vašich zaměstnanců nebo ji využijete pro růst vaší osobní produktivity. Mezi hlavní funkce patří řešení cloudového ukládání dat, jednoduché a jasné zadávání úkolů a statusu, v jakém se úkol nachází. Export zpráv a plánů, synchronizace mezi mobilní a webovou aplikací je pro týmy do max. 5 osob zdarma.

toggle

Stáhněte si Toggle pro mobilní zařízení:

Evernote

Evernote je na první pohled jednoduchý nástroj na psaní noticek, ale pomocí jeho důkladné zprávy poznámek a formátování jej můžete použít prakticky na cokoliv. Seznamy úkolů, které je třeba dokončit, nákupní seznamy nebo jednoduché poznámky, je toho hodně! Aplikace se instaluje nejen na mobilní zařízení, ale i do počítače. Jediná nevýhoda je, že některým se může zdát tento program poněkud složitější.

evernote

Stáhněte si Evernote pro mobilní zařízení:

 

 

Zmíněné aplikace mají téměř univerzální charakter a věřím, že budou pro většinu z vás užitečné. Samozřejmě, že existují i ​​jiné, ještě lepší a praktičtější aplikace do vašich mobilních zařízení. V závislosti na tom, v jakém oboru podnikáte, vám možná jiné typy aplikací budou vyhovovat lépe. Doufám, že jsme vám ukázali alespoň jednu, kterou jste doposud neznali a která zjednoduší váš život a podnikání. Pokud máte i své vlastní tipy a doporučení na skvělé aplikace, které by žádný podnikatel neměl přehlédnout, neváhejte se o vaše tipy podělit v komentářích.

Online faktury zdarma

Ještě nepoužívate miniFAKTURU? Zaregistrujte se a fakturujte s námi v roce 2016 chytře!

Předešlý příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám taky líbit